2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Siedlce
Dodane 20 maja 2024

Psycholog (Siedlce)

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nasza Organizacja prawie 40 lat niesie pomoc dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonym jej utratą. W swojej pracy kierujemy się Polityką Ochrony Dziecka i naszym Kodeksem Etycznym. Prowadzimy SOS Wioski Dziecięce, gdzie dzieci znajdują troskliwy dom, rodzinną opiekę i bezwarunkowe wsparcie. W ramach Programu „SOS Rodzinie” rozwijamy działania profilaktyczne.

Miejsce pracy: Program Umacniania Rodziny „ SOS Rodzinie”/ Placówki Wsparcia Dziennego (gmina Skórzec, Domanice, Wodynie)

ZADANIA

  • diagnozowanie możliwości rozwojowych dzieci i młodzieży we współpracy z pracownikami programu
  • poradnictwo i warsztaty psychologiczne dla dzieci i młodzieży
  • wsparcie rodziców doświadczających trudności i kryzysów uniemożliwiających im pełnienie funkcji rodzicielskich, w tym praca w środowisku rodzinnym
  • prowadzenie grupy wsparcia dla rodziców oraz warsztatów z zakresu umiejętności wychowawczych
  • współpraca z instytucjami i organizacjami działającymi na rzecz dzieci i rodzin, udział w zespołach interdyscyplinarnych
  • prowadzenie dokumentacji psychologicznej

WYMAGANIA

  • ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia
  • doświadczenie na stanowisku psychologa
  • preferowane doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych dla dzieci/ dorosłych
  • mile widziany ukończony kurs psychoterapii (lub w trakcie)
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • umowę o pracę (na zastępstwo)
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • superwizje i szkolenia
  • pakiet socjalny (ZFŚS)
  • możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość nauki/ doskonalenia języka angielskiego
  • dzień wolny z okazji urodzin

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 906208986