2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Józefosław
Dodane 10 maja 2024

Psycholog-Psycholog diagnosta

Lokalizacja

Józefosław

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna IZYSS poszukuje doświadczonego psychologa, chętnego do pracy z dziećmi i młodzieżą, w siedzibie firmy znajdującej się w Józefosławiu koło Piaseczna Warszawa

Oferujemy

· miłą atmosferę pracy

· wyposażone sale do terapii psychologicznej

· współpracę i wymianę wiedzy z doświadczonym zespołem specjalistów

-umowa zlecenie lub własna działalność

· długoterminową współpracę

· możliwość połączenia pracy z innymi obowiązkami (godz.9.00-15.00 lub 15.00-21.00)

· możliwość rozwoju zawodowego

Obowiązki

· prowadzenie diagnozy i terapii pacjentów

· prowadzenie diagnozy i kwalifikacja do terapii psychologicznej

· współpraca z psychologiem, pedagogiem, neurologopedą w ramach prowadzonych terapii

· współpraca i przekazywanie informacji zwrotnych dla rodziców

· prowadzenie dokumentacji terapeutycznej

· praca ( poniedziałek - sobota) w wybranych godzinach 9.00-21.00

Wymagania

· wykształcenie wyższe kierunkowe

· chęć i pasja do pracy z dziećmi i współpracy z rodzicami

· doświadczenia w prowadzeniu kwalifikacji do terapii psychologicznej

· doświadczenie w prowadzeniu diagnozy psychologicznej

· dostępności minimum dwa dni w tygodniu

Prosimy o przysłanie CV na mail - poradnia[at]izyss.pl

Zapraszamy do współpracy.

tel. 79*******95

www.izyss.pl

Lokalizacja

Józefosław,

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefosław
ID: 915872037