2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Pruszcz Gdański
Dodane 20 maja 2024

Psycholog przedszkolny

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma B&W Usługi Ogólnobudowlane do jednej ze swoich placówek opiekuńczo - wychowawczych mieszczącej się w Pruszczu Gdańskim poszukuje kandydatów na stanowisko:

Psychologa przedszkolnego

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zadania:

  • prowadzenie grupowych zajęć terapeutycznych oraz indywidualnych

  • prowadzenie konsultacji

  • prowadzenie dziennika zajęć

  • dostosowanie metod, form pracy i zagospodarowanie przestrzeni edukacyjnej do potrzeb, możliwości dziecka.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe;

  • doświadczenie w pracy psychologa dziecięcego;

  • pogodne usposobienie, cierpliwość;

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi;

  • zaangażowanie, inicjatywa, wysoki poziom zdolności interpersonalnych.

Oferujemy:

  • pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy 8h/tygodniowo (elastyczne godziny pracy - do ustalenia);

  • możliwość wdrażania autorskich projektów;

  • pracę w obiekcie o wysokich standardach;

  • ciekawą i rozwijającą pracę z młodym zespołem ambitnych nauczycieli;

  • stabilną formę zatrudnienia i wynagrodzenia.

  • zatrudnienie od zaraz

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 764881394