2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Winogrady
Dodane 16 maja 2024

Psycholog dziecięcy

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy Psychologa Dziecięcego do Naszego Zespołu!

Czy jesteś gotowy na wyzwania związane z rozwojem dzieci w dynamicznym środowisku rehabilitacyjnym?

POZCERO Centrum Medyczne poszukuje do współpracy psychologa dziecięcego w Ośrodku Dziennej Rehabilitacji dla dzieci w ramach NFZ. Istnieje także możliwość pracy z pacjentami prywatnymi.

Stanowisko: Psycholog dziecięcy

Lokalizacja: Poznań, Os. Zwycięstwa 108

Forma zatrudnienia: 1/2 etatu, kontrakt B2B

Twoje obowiązki:

  • Praca z dziećmi o zaburzonym rozwoju psychomotorycznym oraz ich rodzinami, zarówno w ramach NFZ, jak i komercyjnie.

  • Współpraca z multidyscyplinarnym zespołem terapeutycznym.

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej.

  • Dbanie o reputację firmy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju.

  • Wynagrodzenie zależne od przepracowanych godzin.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Wsparcie przełożonych i zespołu.

  • Docenienie zaangażowania i profesjonalizmu.

Wymagania:

  • Tytuł magistra psychologii lub specjalizacja w psychologii klinicznej.

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi.

  • Ukończone kursy i szkolenia z zakresu pracy z dziećmi o zaburzonym rozwoju psychomotorycznym oraz ich rodzinami potwierdzone certyfikatami.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Organizacja, punktualność i samodzielność w działaniu.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • Dodatkowe kursy i szkolenia z zakresu psychologii dziecięcej.

  • Umiejętność pracy z systemem KS-SOMED.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 918668274