2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Tarnów
Dodane 16 maja 2024

Psycholog dzieci i młodzieży

Wynagrodzenie

7 200 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Ośrodek psychologiczny dla dzieci i młodzieży poszukuje kandydata na stanowisko:

Psycholog

Miejsce pracy: Lisia Góra obok Tarnowa

Możliwa praca również w Dąbrowie Tarnowskiej

Pełny etat lub praca w wybrane godziny w dowolnej formie zatrudnienia

Twój zakres obowiązków

  • Diagnoza psychologiczna

  • Konsultacje i poradnictwo psychologiczne

  • Wsparcie psychospołeczne

  • Wsparcie w procesie terapii indywidualnej dla dzieci i młodzieży

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe psychologia,

  • udokumentowane 1-letnie doświadczenie zawodowe (pracy z dziećmi i młodzieżą w pomocy społecznej lub oświacie lub służbie zdrowia)

  • wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie

To oferujemy

  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt - w zależności od preferencji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy

  • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii

  • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych

  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie i zwrot kosztów dojazdów

  • elastyczny czas pracy

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 810212638