2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Jastrzębia Góra
Dodane 27 kwietnia 2024

Przewodnik Motylarnia

Wynagrodzenie

27 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jastrzębia Góra

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku przewodnika.

·       Lubisz pracę z ludźmi?

·       Jesteś kreatywny?

·       Nie straszna Ci tropikalna temperatura?

·       Chętnie się uczysz i szybko przyswajasz nowe informacje?

Idealnie nadajesz się do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

·       Oprowadzanie gości Motylarni według ustalonego scenariusza,

·       Bieżące prace w Motylarni, dbanie o porządek w środku,

·       Zajmowanie się motylami i żółwikami.

Praca 6 dni w tygodniu od maja do końca września, 8-10h dziennie. Stawka godzinowa. Istnieje możliwość zakwaterowania.

Prześlij CV - WAŻNE! Napisz nam w jakim okresie możesz pracować (jesteśmy otwarci od maja do września) i nie zapomnij zostawić numer telefonu do siebie.

Wszystkie szczegóły pod numerem telefonu oraz w wiadomości prywatnej.

Lokalizacja

Jastrzębia Góra,

Pomorskie

Pomorskie, Jastrzębia Góra
ID: 890863175