2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kłodzko
Dodane 29 kwietnia 2024

Przewodnik i animator w atrakcji turystycznej

Lokalizacja

Kłodzko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Park Miniatur Minieuroland poszukuje energicznych osób do pracy przy obsłudze ruchu turystycznego.

Często się śmiejesz, nie lubisz rutyny i cenisz sobie kontakt z ludźmi? Zostań przewodnikiem/animatorem w atrakcji turystycznej. Oferujemy pracę dla ludzi z pasją, chętnych do działania i pozytywnie nastawionych do życia.

Twoja praca w Minieurolandzie może dać Ci dużo radości i satysfakcji. Naszymi gośćmi są przedszkolaczki, które uwielbiają słuchać bajkowych opowieści; młodzież szkolna, która kocha żarty i psikusy; seniorzy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i lubią długie pogaduchy; rodziny z dziećmi, gotowe na ciekawą podróż dookoła miniaturowego świata. Każda grupa jest inna, dzień do dnia niepodobny, ale wszystko łączy wspólny mianownik - niezapomniane emocje :-)

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie bez względu na sezonowość

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole

Oczekujemy od Ciebie:

  • umiejętność pracy w zespole i współpracy z osobami w różnym wieku,

  • dobrej organizacji pracy,

  • wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,

  • umiejętności nawiązywania kontaktów,

  • uśmiechu i pozytywnego podejścia do pracy i turystów,

  • punktualności,

  • dyspozycyjności.

Kluczowe zadania:

  • oprowadzanie grup zorganizowanych wg. naszego lub autorskiego scenariusza (przedstawianie turystom historii, legend, anegdot i wydarzeń, związanych z miniaturami budowli znajdujących się w Minieurolandzie);

  • prowadzenie kreatywnych zajęć warsztatowych wg. naszego lub własnego scenariusza;

  • współtworzenie oferty dla grup organizowanych;

  • wspieranie działań marketingowych ukierunkowanych na grupy zorganizowane;

  • opieka nad uczestnikami wycieczki;

  • udzielanie gościom informacji o Minieurolandzie i prowadzonych projektach;

  • wspieranie pracowników kas biletowych przy obsłudze ruchu.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, Twoją pasją jest turystyka i chciał(a)byś tę pasję realizować w pracy w naszej atrakcji to nie czekaj i wyślij nam swoje CV.

Oferujemy duże możliwości rozwoju i samorealizacji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kłodzko,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kłodzko
ID: 808608901