2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Polkowice
Dodane 10 maja 2024

Przepalacz złomu Polkowice B2B

Wynagrodzenie

40 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Polkowice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

TSR POLAND SP. Z O.O. - zakład przerobu złomu, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: PRZEPALACZ ZŁOMU

Miejsce pracy: Polkowice

Zatrudnienie tylko w oparciu o działalność gospodarczą B2B

Wymagania:

·        doświadczenie na stanowisku przepalacza

·        uprawnienia przepalacza lub spawacza gazowego lub cięcie tlenowe

·        dyspozycyjność

·        uczciwość

·        odpowiedzialność

Obowiązki:

·        przepalanie złomu (propan - tlen) na terenie placu złomowego, zróżnicowany materiał w zależności od dostaw (gabaryty, szyny, ażury, poprodukcja itp..)

·        dbałość o powierzony sprzęt

Oferujemy:

·        pracę od poniedziałku do piątku

·        elastyczne godziny pracy

·        pełne doposażenie w niezbędne narzędzia pracy

·        stawka 40-50 zł netto/tonę (w zależności od rodzaju palonego materiału)

Zapraszamy do aplikowania, wysyłając CV wraz z klauzulą RODO za pośrednictwem portalu OLX

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 917319736