2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 17 maja 2024

Przedszkole Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Wynagrodzenie

5 800 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Przedszkole Sosenki w Grodzisku Mazowieckim poszukuje:

- doświadczonego nauczyciela wychowania przedszkolnego

do prowadzenia zajęc w grupie integracyjnej.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć zgodnie z podstawą programową,

  • prowadzenie spotkań z rodzicami,

  • prowadzenie dokumentacji wg. obowiązujących wymogów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w prowadzeniu grupy przedszkolnej,

  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • punktualność, cierpliwość, odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność.

  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • korzystanie ze szkoleń ,

  • możliwość awansu zawodowego,

  • konkurencyjne wynagrodzenie proporcjonalne do kwalifikacji, inicjatywy i oddania w pracy z dziećmi,

  • wsparcie nauczycieli wspomagających / asystenta nauczyciela.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 587952269