2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Czyżyny
Dodane 13 maja 2024

Przedstawiciel handlowy z językiem rosyjskim/ukraińskim

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukuje kandydata na stanowisko Przedstawiciela Handlowego z językiem rosyjskim/ukraińskim.

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie spotkań z potencjalnymi klientami zgodnie z obowiązującym standardem obsługi.

  • Utrzymywanie stałej komunikacji z zespołem handlowym i przełożonym, w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi Klientów.

  • Prezentacja potencjalnym klientom usług, które świadczy firma.

  • Sporządzenie raportu ze spotkania, zawierającego informacje o przebiegu rozmowy, uzyskanych informacjach, ustalonych dalszych krokach itp.

  • Umacnianie pozytywnego wizerunku i pozycji firmy na rynku.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży pośredniej lub bezpośredniej.

  • Znajomość języka polskiego i rosyjskiego/ukraińskiego w mowie i piśmie na poziome min B2.

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.

  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich.

  • Posiadanie aktywnego prawa jazdy kat. B oraz mobilność i gotowość do pracy w terenie.

  • Posiadanie własnego samochodu.

  • Dążenie do ciągłego samorozwoju.

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Znajomość dobrych standardów sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i samodzielność w działaniu.

  • Pracę w grupie będącej w fazie szybkiego rozwoju.

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

  • Czytelne i transparentne warunki współpracy, wynagrodzenie oparte o wyniki sprzedażowe.

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.

  • Ubezpieczenie na życie.

Nasza firma zajmuje się utrzymaniem terenów zielonych, przycinaniem i usuwaniem drzew. Firma aktywnie się rozwija i otwiera oddziały w sąsiednich miastach. Także zaczęliśmy opracowywać oprogramowanie do zarządzania dużą siecią.

Wysyłając CV prosimy o dołączenie klauzuli RODO : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2019 r. poz. 1781)."

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez POLSKA FLORA Katowice sp. z o.o. z siedzibą w: Mikołaja Kopernika 8/6, 40-064 Katowice, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 918042915