2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Fabryczna
PDF Slawex Sp. z o.o.
Dodane 20 maja 2024

Przedstawiciel handlowy Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Spółka z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, od 1990 roku dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług z pomocą naszej doświadczonej kadry pracowników w Centrali Lublin oraz Oddziałach w kilku miastach w Polsce.

Dołącz do nas aplikując na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na wyznaczonym obszarze,

  • Prezentacja oferty firmy,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Realizacja planów sprzedażowych na określonym poziomie,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Budowanie efektywnych i długotrwałych relacji,

  • Analizowanie oraz monitorowanie działań konkurencji u Swoich klientów,

  • Systematyczne raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług,

  • Wykształcenie wyższe, minimum licencjat,

  • Umiejętność trafnej oceny rzeczywistych potrzeb i potencjału Klienta,

  • Profesjonalizm w kontaktach biznesowych,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Doskonała organizacja pracy, kreatywność, determinacja i samodzielność,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office i środowiska Windows,

  • Umiejętność budowania długotrwałych i partnerskich relacji biznesowych,

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług w branży farmaceutycznej.

To oferujemy

  • Elastyczne warunki zatrudnienia,

  • Motywacyjne wynagrodzenie, zależne od osiąganych wyników (wynagrodzenie stałe oraz premie miesięczne),

  • Forma współpracy Kontrakt B2B,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej od lat pozycji rynkowej w branży farmaceutycznej,

  • Wszelkie niezbędne narzędzia, tj. służbowy samochód, telefon, komputer,

  • Pracę z doświadczonym zespołem,

  • Szkolenie wstępne przygotowujące do pracy oraz szkolenia rozwojowe,

  • Kartę Multisport,

  • Ubezpieczenie grupowe.

Uprzejmie informujemy, że aplikacje bez załączonego CV nie będą brane pod uwagę.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 916414368