2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Inowrocław
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - telekomunikacja

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Firma InoNet zatrudni przedstawiciela handlowego do sprzedaży usług telekomunikacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie ofert handlowych i kompleksowa obsługa klientów w biurze oraz w terenie

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy

  • szkolenia

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

  • możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • karta multisport

  • ubezpieczenie grupowe

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność

  • doskonała organizacja pracy

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do INONET z siedzibą w: Poznańska 225, 88-100 Inowrocław (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mariusz.mazurkiewicz.małpa.inonet.pl.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 915327505