2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Stare Miasto
Dodane 15 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy POZNAŃ

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

SANBIOS- Polski producent naturalnych kosmetyków i suplementów diety

POSZUKUJEMY:

Szukamy przedstawiciela z terenu woj. Wielkopolskiego

Regionalny przedstawiciel handlowy na teren województw: Wielkopolskie, Łódzkie, Lubuskie

Zakres obowiązków: realizowanie planów sprzedażowych samodzielnie praca na powierzonym terenie, fachowe doradztwo produktowe, aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów, wprowadzanie nowych produktów na rynek, dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku Polskim, codzienne raportowanie wyników.

Oczekiwania wobec kandydatów: mile widziane wykształcenie wyższe, doświadczenie w sprzedaży, gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju, predyspozycje osobowościowe: samodzielność, wysokie zaangażowanie, koncentracja na zadaniach i realizowaniu celów, umiejętność pracy pod presją, wysoka kultura osobista, prawo jazdy kat. B. + doświadczenie , obsługa komputera (MS Office).

Oferujemy: umowa o pracę, pracę w stabilnej firmie nastawionej na najwyższą jakość.

Cv prosimy kierować na adres e-mailowy : sanbios.2005()o2.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Aplikacje w postaci CV  wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 897524041