2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Opole Lubelskie
Dodane 10 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy - powiat lubelski i kraśnicki

Lokalizacja

Opole Lubelskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Firma STAMPOL-TRADE jest Spółką należącą do liderów branży handlu artykułami spożywczymi na rynku lubelskim. Jesteśmy dystrybutorem czołowych producentów w branży spożywczej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy planujemy zatrudnienie nowych przedstawicieli handlowych na obszarze województwa lubelskiego.

Twój zakres obowiązków

·         Profesjonalna obsługa klienta na obszarze Lublina, powiatu lubelskiego i kraśnickiego

·         Pozyskiwanie nowych klientów

·         Raportowanie i administracja wykonywanej pracy

·         Realizacja założonych celów i zadań sprzedażowych

·         Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

·         Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta

·         Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej

·         Wysoki poziom kultury osobistej

·         Zaangażowanie i uczciwość

·         Umiejętność organizacji pracy i planowania

·         Wykształcenie min. średnie

·         Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

·         Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Umowę o pracę

·         Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym bez górnej granicy

·         Niezbędne materiały do prowadzenia sprzedaży

·         Samochód służbowy, telefon

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 28 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Opole Lubelskie,

Lubelskie

Lubelskie, Opole Lubelskie
ID: 917344663