2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdańsk
  7. Przedstawiciel handlowy - Aniołki
Dodane 16 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy OZE - 7 000 zł - 18 000 zł

Wynagrodzenie

7 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Przedstawiciel Handlowy z branży OZE Firma Enpro poszukuje przedstawiciela handlowego, który dołączy do naszej firmy

Jeśli jesteś osobą, która OCZEKUJE OD ŻYCIA CZEGOŚ WIĘCEJ NIŻ 4 000 zł – 5 000 zł MIESIĘCZNIE i CIĄGŁEJ PRACY W 4 ŚCIANACH aplikuj do nas

Naszym głównym celem jest zwiększenie komfortu życia klientów poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Twój zakres obowiązków:

- pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji z klientami.

-przeprowadzanie spotkań handlowych w oparciu o standardy firmy.

-Analiza rynku i konkurencji

-Regularne raportowania z wykonanych zadań

-Dyspozycyjnośc

Nasze wymagania:

Doświadczenie poparte wynikami w branży energetycznej lub odnawialnych źródeł energii.

Znajomość rynku energetycznego lub rynku odnawialnych źródeł energii.

Wysoki poziom umiejętności w zakresie sprzedaży, potwierdzony osiągnięciami.

Umiejętność zarządzania zespołem mobilnych doradców.

Komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne.

Gotowość do wyjazdów służbowych.

Zorientowanie na realizację celów oraz samodzielność.

Co oferujemy:

Udział w szkoleniach dotyczących sprzedaży, motywacji i rozwoju osobistego.

Oferujemy programy motywacyjne.

Zapewniamy samochód służbowy, laptop, telefon oraz inne niezbędne narzędzia pracy.

Dajemy możliwość wpływu na kształtowanie procesów w firmie.

Atrakcjne wynagrodzenie

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.

Pracę w dynamicznie rozwijającej się w firmie, z przyjazną atmosferą i młodym zespołem

Biuro klasy A - Premium,

Karta Multisport oraz pakiet medyczny w opcji

Telefon kontaktowy:

73*******02

69*******32

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 911036677