2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Stare Miasto
Dodane 28 maja 2024

Przedstawiciel handlowy - outsourcing pracowniczy

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

INTERSTAFF GLOBAL to agencja pracy i doradztwa personalnego. Jesteśmy częścią grona ILES GROUP, w obszar działania której wchodzą takie państwa: Węgry, Estonia, Słowacja, Katar, Chorwacja - a od 2022 roku również Polska. Dla naszych partnerów delegujemy pracowników w ramach leasingu pracowniczego i outsourcingu. Posiadamy szeroko rozwiniętą sieć pozwalającą nam na podejmowanie skutecznych rekrutacji na lokalnych rynkach. INTERSTAFF GLOBAL - to firma, która gwarantuje jakość, bezpieczeństwo i terminowość świadczonych usług.

Obecnie poszukujemy osób, które wzmocnią nasz zespół. Jeżeli szukasz dobrego pracodawcy dla którego najważniejsi są pracownicy do tego w codziennej pracy chciałbyś mieć kontakt z klientami, doradzać im i dbać o pozytywny odbiór marki – właśnie Ciebie szukamy!

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów;

  • Realizacja celów sprzedażowych na wyznaczonym terenie;

  • Kreowanie nowych rozwiązań zwiększających sprzedaż;

  • Analiza i monitoring rynku i konkurencji na wyznaczonym terenie;

  • Budowanie i realizacja strategii sprzedaży produktu na obsługiwanych rynkach;

  • Kreowanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami;

  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych;

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem;

  • Po odbyciu kompleksowego szkolenia technicznego i handlowego, będziesz odpowiedzialny za zwiększenie naszego udziału w rynku w obrębie swojego terytorium sprzedaży poprzez tworzenie nowych możliwości współpracy w biznesie z potencjalnymi i istniejącymi klientami B2B;

  • Przez prezentację naszych produktów, aktywną dyskusję i omawianie ich możliwości z klientem, będziesz w stanie zaoferować odpowiednio dobrane rozwiązania techniczne;

  • Twoja inicjatywa w znajdowaniu nowych możliwości dla biznesu i rozwoju marki zostanie odpowiednio doceniona;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B w branży APT od 2 lat.

  • Wysoka umiejętność organizacji czasu pracy;

  • Odpowiedzialność, inicjatywa i nastawienie na osiągnięcie sukcesu;

  • Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów i podtrzymywania długofalowych relacji;

  • Dobra znajomość obsługi komputera;

  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne, samodzielność w działaniu;

  • Umiejętność pracy w zespole;

Co oferujemy

  • Wysoka opłata prowizyjna - wysokość twojej pensji zależy tylko od ciebie (BRAK PODSTAWY)

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Obiecującą ścieżkę kariery w środowisku B2B w międzynarodowej firmie;

  • Możliwość pracy zdalnej;

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 918229664