2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sadki
Dodane 07 maja 2024

Przedstawiciel handlowy maszyn MZURI

Lokalizacja

Sadki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

MZURI WORLD jest producentem innowacyjnych agregatów do uprawy pasowej MZURI PRO-TIL. Dostarczamy rolnikom najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki opatentowanej technologii MZURI PRO-TIL jesteśmy wiodącym producentem maszyn do uprawy pasowej na świecie.

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy ludzi pełnych energii, ambitnych i gotowych do działania, którzy nie boją się wyzwań.

Obowiązki:

  • realizowanie i koordynowanie prac

  • utrzymywanie kontaktu z klientami w kwestii bieżącej obsługi

  • prowadzenie dokumentacji oraz spraw administracyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne

  • dobra umiejętność obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia i kursy w kraju i za granicą

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków jego rodziny

Miejsce pracy: Śmielin (pow. nakielski)

Lokalizacja

Sadki,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Sadki
ID: 808619959