2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Wilanów
Dodane 30 maja 2024

Przedstawiciel handlowy HoReCa - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Maresto Polska sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie biznesu gastronomicznego: projektowanie, dobór i dostawa wyposażenia, montaż, instalacja i podłączenie urządzeń, szkolenie personelu klientów, gwarancyjne i pogwarancyjne wsparcie serwisowe. Jesteśmy międzynarodową firmą zajmującą się dostawą profesjonalnego wyposażenia gastronomicznego. W związku z rozszerzeniem zespołu poszukujemy specjalisty na stanowisko „Przedstawiciel handlowy”.

Opis stanowiska:

·      Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami;

·      Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta i satysfakcji;

·      Negocjowanie warunków handlowych z klientami, w tym cen, terminów płatności i warunków dostawy;

·      Kontakt z klientami od przyjęcia zamówienia do dostawy;

·      Zapewnienie wsparcia posprzedażowego, w tym szkoleń z obsługi urządzeń;

·      Współpraca z działem marketingu w celu opracowania skutecznych strategii promocyjnych;

·      Współpraca z działem obsługi klienta w celu rozwiązywania problemów i zapewnienia wysokiej jakości obsługi;

·      Monitorowanie rynku w celu śledzenia trendów oraz identyfikacji nowych możliwości rozwoju;

·      Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych;

·      Regularne sporządzanie raportów dotyczących wyników sprzedaży.

Oczekujemy:

·      Doświadczenie w sprzedaży od 2 lat;

·      Miłe wiedziane doświadczenie w gastronomii, najlepiej na stanowisku szefa kuchni;

·      Umiejętności negocjacyjne, umiejętność i chęć komunikowania się z ludźmi;

·      Umiejętność rozwiązywania problemów, praca zespołowa, dyspozycyjność;

·      Umiejętność samodzielnego planowania własnej pracy w oparciu o wyznaczone cele z kilkutygodniowym wyprzedzeniem;

·      Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

·      ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

·      niezbędne narzędzia pracy;

·      niezbędne szkolenia z zakresu sprzedawanych urządzeń;

·      stabilne zatrudnienie, elastyczny czas pracy;

·      motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + bonus).

Praca na podstawie umowy o pracę. Okres próbny 3 miesiące.

Możliwe podróże służbowe.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania na stanowisko/Щиро запрошуємо подати заявку на вакансію!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 918705673