2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Szczecin
  7. Przedstawiciel handlowy - Centrum
rekrutacja
Dodane Dzisiaj o 09:45

Przedstawiciel handlowy | FMCG | umowa o pracę | auto służ. | benefity

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

GRUPA KAPITAŁOWA "SPECJAŁ" www.specjal.com.pl Oddział Szczecin LIDER W DYSTRYBUCJI ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH POSZUKUJE DO SWOJEGO ZESPOŁU KANDYDATA/KANDYDATKĘ NA STANOWISKO:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Miejsce pracy: Szczecin i okolice

Zadania:

  • Bezpośrednia obsługa klientów detalicznych - składanie zamówień, akcje marketingowe i promocyjne, windykacja należności,

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych,

  • Współpraca z działem zakupów oraz logistyki.

Wymagania:

  • Znajomość branży artykułów spożywczych,

  • Znajomość lokalnego rynku, kanał tradycyjny,

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra znajomość programów MS Office,

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.

Oferujemy w zamian:

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,

  • Niezbędne narzędzia do pracy - telefon, samochód służbowy - z możliwością korzystania również w celach prywatnych,

  • Dostęp do benefitów: karty sportowej Medicover, ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej w ramach PZU oraz platformy Specjał Finanse,

  • Preferencyjne pożyczki,

  • Możliwości rozwoju w strukturach handlowych firmy,

  • Możliwość korzystania ze szkoleń,

  • Wdrożenie w nowe obowiązki oraz wsparcie ze strony Kierownika,

  • Udział w wycieczkach, imprezach oraz konkursach firmowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Więcej o nas: specjal.com.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 740557853