2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Jeżyce
DT-net SC
Dodane 27 maja 2024

Handlowiec usług telekomunikacyjnych - praca dodatkowa

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS

DT-net to firma z fajną atmosferą pracy i sympatycznym zespołem pracowników.

Jesteśmy na rynku od 2006 roku i możemy się pochwalić dużym doświadczeniem i wiedzą. Prowadzimy dwa typy działalności: telekomunikacyjną (dostawca usług: internet światłowodowy, internet radiowy, telewizja cyfrowa) i budowlaną (prace elektryczne i teletechniczne na terenie obiektów deweloperskich i przemysłowych na terenie miasta Poznania).

Obecnie w związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy

Handlowiec usług telekomunikacyjnych

Miejsce pracy:

  • biuro przy ul. Wojska Polskiego w Poznaniu

  • region: Wielkopolska

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • spotkania z klientami

  • aktywna sprzedaż usług telekomunikacyjnych

  • aktywny udział w akcjach promocyjnych i marketingowych na terenie Poznania i okolic

  • zawieranie umów z klientami

Oczekujemy:

  • umiejętności sprzedaży

  • umiejętności prowadzenia rozmów z ludźmi i lubienia ludzi

  • łatwości nawiązywania kontaktów

  • zorganizowania i samodyscypliny

  • czynnego prawa jazdy kat. B

  • zaangażowania i elastyczności

Oferujemy:

  • umowę zlecenie + premię zgodną z osiąganymi wynikami sprzedaży

  • pracę w fajnym zespole

  • rozwój umiejętności (szkolenia)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 919600488