2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Cikowice
Dodane 21 maja 2024

Przedstawiciel handlowy ds. termoizolacji

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cikowice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma z branży OZE, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje przedstawicieli handlowych na stanowisko – Przedstawiciel handlowy ds. termoizolacji

Poszukujemy przebojowej i szybko uczącej się osoby do naszego zespołu.

Obowiązki:

·       Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych termoizolacją

·       Spotkania z klientami celem dopasowania oferty

·       Przygotowanie wstępnej wyceny

·       Umówienie spotkania dla audytora

·       Obsługa CRM

·       Realizacja planów sprzedażowych

·       Utrzymywanie kontaktu z klientami

Wymagania:

·       Doświadczenie jako przedstawiciel handlowy

·       Kandydaci powinni być samodzielni, kreatywni i proaktywni w działaniach sprzedażowych

·       Nie wymagamy doświadczenia w branży termoizolacyjnej, ale będzie to mile widziane.

Oferujemy:

1.     Umowa B2B;

2.    Wysoki system prowizyjny;

3.     Elastyczny czas pracy;

4.     Przyjazne środowisko pracy;

5. Szkolenia produktowe;

6.     Możliwość rozwoju.

Prosimy CV wysyłać z klauzula RODO "„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PV-MET Sp. Z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Lokalizacja

Cikowice,

Małopolskie

Małopolskie, Cikowice
ID: 918211165