2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Śrem
Columbus Elite
Dodane Dzisiaj o 14:30

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE, Columbus Elite

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Czy wiesz, że nie musisz być ekspertem żeby zacząć z nami współpracę

Columbus Elite, to firma, która w swojej codziennej pracy dostarcza Polakom najwyższej jakości rozwiązania energetyczne. Do naszej grupy sprzedażowej prowadzimy rekrutację na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. OZE.

Jeśli ważna jest dla Ciebie aktywna praca oraz poczucie, że to co robisz jest ważne i ma wpływ na poprawę stanu środowiska - zapoznaj się z ogłoszeniem.

W naszej codziennej pracy:

  • Indywidualnie szkolimy warsztat sprzedażowy,

  • Kompleksowo wdrażamy w metodę pracy terenowej,

  • Przekazujemy nasze skuteczne know-how sprzedaży,

  • Dajemy samodzielność w organizacji Twojego dnia pracy,

  • Wspólnie tworzymy ścieżkę Twojego rozwoju w strukturze.

Zadania na stanowisku:

  • Nawiązywanie jakościowej relacji z Klientem Indywidualnym,

  • Samodzielne budowanie bazy kontaktów,

  • Planowanie trasy oraz określenie terenu działania,

  • Kompleksowe realizowanie procesów sprzedażowych,

  • Systematyczne raportowanie osiąganych wyników.

Jeśli:

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • Masz chęć do zawodowej zmiany,

  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe,

  • W pracy ważna jest dla Ciebie świetna atmosfera,

  • Jesteś gotowy do nawiązania współpracy na kontrakcie B2B lub w formie umowy zlecenie.

Porozmawiały o współpracy, zapraszamy do aplikowania!  #Dobrzetubyć

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 915463356