2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Olsztyn
Dodane 29 maja 2024

Przedstawiciel handlowy ds. ochrony fizycznej - Olsztyn

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Organizacja spotkań, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • Obsługa Klienta według standardów firmy
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

Wymagania:

  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z Klientem
  • Doskonała organizacja pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 4 000,00 zł, a po okresie próbnym 4 500,00 zł netto / miesięcznie
  • Dodatkowa prowizja uzależniona od wyników sprzedaży
  • Samochód służbowy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę na podległym terenie, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 916929050