2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Grunwald
Dodane 30 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy ds. detalu i podhurtu

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Ogólnopolski Dystrybutor produktów spożywczych i słodyczy z kategorii Premium , Przedstawiciel takich marek jak ZENTIS, BAILEYS Chocolates,GUINESS Chocolates , WITORS, DUC D'O, DELAFAILLE w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Opis stanowiska - misja

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała  się utrzymaniem i nawiązywaniem współpracy z Klientami na powierzonym rejonie: wielkopolska, kujawsko-pomorskie, obsługą punktów sprzedaży, w tym m.in. negocjowaniem warunków sprzedaży, utrzymywaniem standardów, wprowadzaniem do sprzedaży nowych produktów oraz promocji.

Twój zakres obowiązków:

·        realizacja polityki sprzedażowej i promocyjnej w podległym regionie,

·        dbałość o wizerunek i dostępność wiodących marek takich jak; Baileys, Guinness, Zentis i inne.

.        współpraca z obecnymi i pozyskiwanie nowych klientów na rynku tradycyjnym i       hurtowym,

·        przygotowywanie ofert w power point, excel, pdf,

.        przygotowanie symulacji cen półkowych, audyty cen na rynku.

.        realizacja polityki sprzedażowej i promocyjnej w podległym regionie,

·        współpraca i komunikacja ze wszystkimi działami w firmie.

CZEKAMY NA OSOBY, KTÓRE WYKAZUJĄ SIĘ:

·        minimum średnie wykształcenie,

·        znajomością lokalnego rynku spożywczego na powierzonym terenie

·        znajomością programów pakietu MS Office

.        umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów  i trendów rynków,

.        ustalania priorytetów, bardzo dobrą organizacją pracy,  dokładnością i sumiennością,

·        samodzielnością w wykonywaniu powierzonych zadań oraz inicjatywą w działaniu,

·        umiejętnościami komunikacyjnymi i pracy w zespole

·        czynnym prawem jazdy kat. B.,

Co oferujemy:

·        praca od poniedziałku do piątku,

·        stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę lub inna forma zatrudnienia (do ustalenia),

·        profesjonalne wdrożenie od pierwszego dnia pracy,

·        przyjazna atmosfera, pracę w ambitnym i rozwojowym zespole,

·        rozwój zawodowy,

·        zniżki pracownicze na produkty firmowe,

·        dodatki, premie świąteczne,

.        wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy marki Hyundai i30

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) przez OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 915479453