2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Podgórze
Dodane 10 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy - Drukarnia Offsetowa

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Młoda i prężnie rozwijająca się firma na rynku poligraficznym w Krakowie. Zajmujemy się drukiem offsetowym materiałów reklamowych takich jak: foldery, woblery, gazety, książki, czasopisma, opakowania z tektury, opakowania kaszerowane, owijki tekturowe itd... Wraz z rozwojem technologicznym firmy zwiększają się nasze moce produkcyjne. Z tego powodu, potrzebujemy osób chętnych do pracy, ambitnych i łatwo nawiązujących kontakty. Naszym celem jest być liderem na rynku w Krakowie i później także w Polsce.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok

  • Samodzielność, komunikatywność i wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego (komunikatywnie)

  • Mile widziane doświadczanie w poligrafii

  • Obowiązki: Aktywne poszukiwanie nowych klientów dla Drukarni Papillon

  • Utrzymywanie dobrych stosunków z klientami

  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych zamówień

  • Przygotowywanie ofert i badanie rynku

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i zgranym zespole

  • Miłą atmosferę

  • Możliwość rozwoju interpersonalnego

  • Stałą pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja

  • Prace na zasadzie B2B

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 753055239