2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubuskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gorzów Wielkopolski
Tomek
Dodane 06 maja 2024

Przedstawiciel handlowy / doradca klienta / OZE PODSTAWA + PROWIZJA

Wynagrodzenie

3 000 - 100 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Dołącz do naszego kosmicznego zespołu i zacznij zarabiać kosmicznie duże kwoty!

Firma AstroEnergy, specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu odnawialnych źródeł energii, poszukuje nowych członków do swojego zespołu. Jesteśmy liderem w branży i dostarczamy rozwiązania związane z energią odnawialną dla klientów indywidualnych i biznesowych, w tym pompy ciepła, fotowoltaika, magazyny energii i klimatyzatory. Jesteśmy Lubuskim Lidere Biznesu, członkiem klastra GO GREEN oraz Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej, sponsorujemy drużyny sportowe jak i zawodników.

FOTOWOLTAIKA / POMPY CIEPŁA / MAGAZYNY ENERGII / PEŁNA TERMOMODERNIZACJA

TURBINY WIATROWE / KONSULTING ENERGII DLA BIZNESU / REKUPERACJA / KLIMATYZACJE

Obowiązki:

* Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji.

* Doradztwo klientom w zakresie rozwiązań związanych z odnawialnymi źródłami energii.

* Promowanie oferty AstroEnergy na rynku. Oferujemy:

* Szkolenie teoretyczne i praktyczne, nie wymagamy doświadczenia.

* Jasno określony plan wdrożeniowy i opiekuna na początek pracy.

* Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon i komputer.

* Umawianie spotkań z klientami.

* Autorski system CRM do zarządzania bazą Klientami i zadaniami

* Benefity m.in. Multisport, wspólne wyjazdy, szkolenia z trenerami

* Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę w pełnym wymiarze lub kontrakt B2B.

* Możliwość podjęcia współpracy jako praca dodatkowa dla osób poszukujących dodatkowych źródeł dochodu.

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną dynamiczną pracą w rozwijającej się branży odnawialnych źródeł energii i chcesz dołączyć do zgranego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Wymagania:

* Dobra komunikatywność.

* Umiejętność pracy w zespole.

* Chęć nauki i rozwijania się

* Prawo jazdy kat. B

Jeśli jesteś gotowy lub gotowa na nowe wyzwania to serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ FIRMĘ na naszym kanale YOUTUBE

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 908885308