2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Hajnówka
Dodane 20 maja 2024

Przedstawiciel handlowy / Doradca klienta / Handlowiec

Lokalizacja

Hajnówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy

Opis

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Wiedza oraz doświadczenie w budowaniu relacji z klientami;

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji;

  • Samodzielność, systematyczność, zaangażowanie i pracowitość;

  • Umiejętności organizacyjne, negocjacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów;

  • Odpowiedzialność i inicjatywa w podejmowaniu działań;

  • Nastawienie na rozwój osobisty i doskonalenie posiadanej wiedzy;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel;

  • Prawo jazdy kat B;

  • Gotowość podjęcia wyjazdów służbowych, dyspozycyjność;

  • Dodatkowymi atutami będą:

    • Znajomość systemu Symfonia;

    • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.

OBOWIĄZKI:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

  • Nawiązywanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami;

  • Uczestniczenie w negocjacjach i spotkaniach handlowych u klientów;

  • Przygotowywanie ofert dla klientów;

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie produktu dostosowanego do oczekiwań klienta;

  • Wsparcie merytoryczne dla Klientów i ich pracowników poprzez szkolenia i doradztwo techniczne;

  • Nadzór nad wdrożeniem nowych produktów;

  • Prowadzenie prób produkcyjnych;

  • Stałe podnoszenie wiedzy technicznej i sprzedażowej;

  • Realizowanie planu sprzedaży i raportowanie wyników pracy;

  • Monitorowanie, egzekwowanie i raportowanie płatności od klientów;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • Uczestniczenie w procesie planowania budżetów ;

  • Współpraca z audytorami i wdrażanie rekomendacji po audytowych;

  • Współpraca przy wnioskach o dofinansowanie;

  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na celu usprawnienie procesów i procedur wewnątrz działu sprzedaży;

  • Współpraca z innymi działami w przedsiębiorstwie;

  • Udział w konferencjach i targach branżowych;

  • Monitorowanie działań konkurencji.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę (pełen etat);

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon;

  • Samochód służbowy z możliwością używania do celów prywatnych;

  • Szkolenie wstępne z procesu i produktów firmy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Szkolenia podnoszące kompetencje techniczne i sprzedażowe;

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie produkcyjnej;

  • Nowoczesne środowisko pracy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia;

  • Możliwość udziału w ubezpieczeniu grupowym.

Lokalizacja

Hajnówka,

Podlaskie

Podlaskie, Hajnówka
ID: 805964750