2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Opolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rudniki
Dodane 15 maja 2024

Przedstawiciel handlowy , Częstochowa

Lokalizacja

Rudniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Hurtownia RUDMAR alkohole, piwa, wina i napoje poszukuje energicznych kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Praca na terenie Częstochowy, Radomska i najbliższe okolice.

Wymagania:

- Determinacja i skuteczność w realizowaniu i dążeniu do celów

- Elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany

- Punktualność

- Komunikatywność

- Umiejętność dobrej organizacji własnego czasu pracy

- Sumienność w wykonywaniu obowiązków

- Doświadczenie w obsłudze klienta

- Pozytywne i prorozwojowe nastawienie

- Znajomość rynku detalicznego

- Prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

- Obsługa powierzonej bazy kilkudziesięciu stałych klientów

- Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami

- Stałe powiększanie bazy klientów

- Realizacja powierzonych planów i zadań sprzedażowych

Oferujemy:

- Wynagrodzenie podstawowe

- Prowizja od sprzedaży

- Umowa o pracę

- Praca w terenie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

- Samochód i telefon służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja(a)rudmar.com.pl lub składanie w siedzibie firmy w 46-325 Rudniki ul. Biegańskiego 7

Kontakt telefoniczny proszę w godzinach 9:00-14:00 pon-pt.

Lokalizacja

Rudniki,

Opolskie

Opolskie, Rudniki
ID: 825194416