2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Toruń
Rafal
Dodane 30 maja 2024

Przedstawiciel handlowy - branża termoizolacyjna

Wynagrodzenie

4 242 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Opis

OPIS

Firma PURIZOLER Rafała Urbańskiego to dynamicznie rozwijający się, solidny zespół ekspertów specjalizujących się w dziedzinie izolacji. Nasza oferta obejmuje profesjonalne usługi izolacyjne, w tym natrysk piany, wdmuchiwanie granulatów, naprawy istniejących izolacji oraz badania termowizyjne. W związku z naszym ciągłym rozwojem poszukujemy nowego członka zespołu na stanowisko przedstawiciela handlowego.

OCZEKUJEMY:

·         Umiejętności współpracy oraz samodzielności, aby efektywnie funkcjonować zarówno w zespole, jak i podczas wykonywania zadań indywidualnych.

·         Zaangażowania w powierzone obowiązki oraz gotowości do podejmowania dodatkowych wyzwań.

·         Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku, aby zapewnić płynność  realizacji projektów.

·         Posiadania prawa jazdy kat. B, co umożliwi mobilność i elastyczność w przemieszczaniu się na terenie projektów.

·         Punktualności oraz skrupulatności jako podstawowych cech, które zapewnią sprawną organizację pracy oraz szanowanie czasu współpracowników.

·         Komunikatywności, aby efektywnie komunikować się zarówno wewnątrz zespołu, jak i z klientami.

·         Umiejętności dobrej organizacji własnego czasu, co przyczyni się do skutecznego zarządzania obowiązkami i terminami.

·         Sumienności w wykonywaniu obowiązków, co gwarantuje wysoką jakość wykonywanych prac oraz zadowolenie klientów.

·         Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, co pozwoli efektywnie przystąpić do zadań i projektów.

OFERUJEMY:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy oraz prowizji, zapewniające uczciwe wynagrodzenie za wysiłek i efektywną pracę.

·         Umowę o pracę, gwarantującą stabilność zatrudnienia i pewność warunków pracy.

·         Premie uzależnione od osiąganych efektów, co stanowi dodatkową motywację do zaangażowania i osiągania celów.

·         Stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, cieszącej się ugruntowaną pozycją na rynku, co zapewnia perspektywy rozwoju zawodowego.

·         Pracę w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej efektywnej współpracy i rozwojowi osobistemu.

·         Służbowy samochód, komputer oraz telefon, umożliwiające wygodne i efektywne wykonywanie obowiązków służbowych.

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami, zapewniając wysoką jakość obsługi i zaspokajając ich potrzeby.

·         Aktywne dbanie o obecnych klientów oraz systematyczne poszerzanie bazy klientów na powierzonym terenie, poprzez skuteczne działania sprzedażowe i budowanie zaufania.

·         Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych, co stanowi doskonałą okazję do promocji i networking'u.

·         Pozyskiwanie nowych klientów w branży termoizolacyjnej zgodnie z portfolio usług firmy PURIZOLER

CV prosimy wysyłać na adres email.

Rekrutacja od 15.05.2024

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 918498987