2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Żoliborz
Dodane 27 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy/Agencja pracy/Wspólnik

Wynagrodzenie

4 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Uprzedzam, u nas jest bardzo trudna praca, mało kto sobie radzi, ale ci, którym się to udaje, otrzymują bardzo fajne bonusy!

Winsmann & Partners - młoda firma, specjalizująca się na outsourcingu specjalistów (spawaczy, monterów) na terenie Unii Europejskiej DE BE NL PL.

Poszukujemy zmotywowanego, przedstawiciela handlowego, który nie boi się zimnych rozmów telefonicznych, nie stawia ograniczeń w zarobkach, ma dużą chęć do nauki i rozwoju oraz jest gotowy zaangażować się w 110 procentach, aby w przyszłości dołączyć się jako Wspólnik.

Praca stacjonarna w Warszawie.

Wymagamy:

  • Doświadczenie lub ogromne pragnienie do nauki.

  • Język Polski na poziomie B2, angielski na poziomie min. B1

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Miłe widziane doświadczenie: call center, obsługa klienta, sprzedaż usług outsourcingu lub pracy tymczasowej.

Obowiązki:

  • Poszukiwanie nowych klientów w Polsce oraz za granicą.

  • Współpraca z działem marketingu w celu tworzenia kampanii skierowanych na pozyskiwanie nowych klientów.

  • Networking: Uczestniczenie w branżowych wydarzeniach, targach i konferencjach, aby nawiązać kontakty z potencjalnymi klientami.

  • Zimne telefony: Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami poprzez telefon w celu przedstawienia oferty firmy.

  • Generowanie leadów: Wykorzystywanie różnych narzędzi (np. LinkedIn, bazy danych, branżowe konferencje) do generowania list potencjalnych klientów.

  • Służbowe wyjazdy.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami,

  • Opracowywanie strategii rozwoju biznesu.

Oferujemy:

  • Pracę w młodej firmie gdzie istnieje możliwość szybkiego rozwoju zawodowego.

  • Możliwość tworzenia swojego działu sprzedaży.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Podstawa + % od kontraktu.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Zatrudnienie w firmie w oparciu o umowę zlecenia, B2B, lub umowa o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym.

Jeśli jesteś ambitną osobą, gotową na wyzwania, chcesz spróbować swoich sił i rozwijać się razem z nami , serdecznie zapraszamy cię do naszego zespołu.

Prześlij swoje CV i kilka słów dlaczego warto rozpatrzyć twoją kandydaturę na OLX albo na adres mailowy r.vereshchak (małpa) winsmann.com

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 919195583