2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
Dodane 08 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Agencja Pracy Tymczasowej , która kompleksowo zatrudnia i wspiera polskie oraz zagraniczne przedsiębiorstwa w to bez czego nie może się obejść żadne z nich - wykwalifikowany personel gotowy sprostać każdym zadaniom.

Nasza firma poszukuje doświadczonego handlowca który pozyska umowy handlowe z przedsiębiorstwami z zapotrzebowaniem na personel pracowniczy.

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • prowadzenie rozmów i spotkań z klientami

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • kalkulacja kontraktów opieka nad pozyskanymi klientami i budowanie długotrwałych relacji

  • współpraca z działem rekrutacji w zakresie zatrudniania pracowników na dane projekty

  • bieżące raportowanie z prowadzonych projektów

Nasze wymagani

  • doświadczenie w branży Agencji Pracy Tymczasowej oraz sprzedaży minimum rok

  • umiejętność sprzedaży oraz negocjacji

  • prawo jazdy kat. B

  • spełnianie postawionych zadań strategicznych

  • baza kontaktów

Co oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + prowizj

  • Swoboda w działaniu

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 906004968