2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Płońsk
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Płońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

CRUSIL Sp. z o.o. z siedzibą w Inowłodzu (woj. łódzkie) to dynamicznie rozwijająca się firma działająca na polu wydobycia i przetwórstwa chalcedonitu oraz produkcji innowacyjnych systemów tarasowych opartych na połączeniu betonu i płyt ceramicznych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Przedstawiciela Handlowego.

Twój zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie nowych klientów oraz inicjowanie działań wspierających sprzedaż,

  • Obsługa i rozwój sprzedaży u aktywnych klientów,

  • Wdrażanie w rynek ekspozycji produktów firmy oraz dbałość o należytą jakość ekspozycji w punktach sprzedaży,

  • Realizowanie działań marketingowych i promocyjnych w wyznaczonym rejonie,

  • Profesjonalne reprezentowanie firmy i dbałość o jej wizerunek,

  • Aktywna sprzedaż oraz przygotowywanie ofert handlowych,

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy,

  • Prezentowanie oferty firmy, przeprowadzanie szkoleń terenowych

  • Udział w procesie przygotowywania, przedstawiania i negocjowania warunków handlowych,

  • Raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów (preferowana kostka brukowa lub ceramika outdoor),

  • Mile widziana znajomość branży budowlanej,

  • Znajomość MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Komunikatywność, dokładność i zaangażowanie, wysoka kultura osobista,

  • Gotowość do pracy w terenie: woj. Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie

To oferujemy:

  • Umowa o pracę,

  • Rozwój zawodowy,

  • System motywacyjny,

  • Program wdrożeniowy,

  • Samochód służbowy plus niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Udział w targach branżowych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie, przez spółkę CRUSIL z siedzibą w Inowłodzu; Ul. Spalska 54;97-215 Inowłódz, dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez jednostki z grupy kapitałowej zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Płońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płońsk
ID: 915203246