2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wąbiewo
Dodane 06 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wąbiewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Firma Olejnik powstała w 2001 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży surowców wtórnych. Nasza kadra składa się z kompetentnych i przeszkolonych pracowników.

Głównym profilem działalności firmy jest zagospodarowanie oraz utylizacja odpadów. Firma zajmuje się także handlem surowcami z odzysku oraz zakupem złomu i metali kolorowych. W ramach prowadzonej działalności firma oferuje również usługi transportowe odpadów.

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja: WIELKOPOLSKA - praca w biurze w siedzibie firmy

Opis stanowiska:

·         Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi,

·         Realizacja założonych planów sprzedaży i zadań,

·         Przygotowywanie, redagowanie ofert handlowych, sporządzanie umów,

·         Duża samodzielność i zaangażowanie w pracy,

·         Umiejętność negocjacji oraz budowania długotrwałych relacji z klientem,

·         Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

·         Prawo jazdy kat. B,

·         Doskonałe umiejętności organizacyjne, kreatywność i samodzielność,

·         Wykształcenie min. średnie,

·         Samodyscyplina, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

·         Integralność i odpowiedzialność. Nienaganny ubiór i schludny wygląd,

·         Zorientowanie na klientów, biznes, wizję i cel,

·         Konstruktywna komunikacja. Chęć ciągłego rozwoju i dążenie do doskonałej jakości,

·         Znajomość obsługi komputera (pakiet MS- Office itp.),

·         Gotowość do odbywania podróży służbowych.

·         Mile widziane – doświadczenie w branży odpadowej (utylizacja odpadów/recykling)

 Oferujemy:

·         Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i stabilnej sytuacji finansowej,

·         Regularność i terminowość wypłat, podana kwota to kwota brutto

·         Możliwość rozwoju zawodowego,

·         Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania,

·         Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),

·         Wsparcie przełożonego w bieżącej pracy,

·         Umowę o pracę,

·         Niezbędne szkolenia,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowani

 Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Wąbiewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wąbiewo
ID: 841930394