2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
Dodane 15 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

A4 Copy s.c.

Przedsiębiorstwo A4 Copy s.c istnieje od 2002 roku.  Od  2004 roku zajmujemy  się  wynajmem urządzeń biurowych. W ten sposób nasza firma stała się jednym z pierwszych i największych przedsiębiorstw działających na tym rynku. Od 2018 roku uzupełniliśmy naszą ofertę o abonamentowe usługi informatyczne dla biznesu.

Misją Firmy jest stały rozwój i ustawiczne podążanie za potrzebami naszych Klientów, dlatego chcemy wyprzedzać ich oczekiwania, wprowadzając nowe usługi i produkty. Każdego dnia, chcemy zdobywać naszych Klientów od nowa, przez kompetentny kontakt i świadczenie profesjonalnych usług. Być blisko ich potrzeb, otwierać przed nimi świat nowych możliwości środowiska biurowego, proponować optymalne produkty i usługi, bo dzięki czemu będą rozwijać się jeszcze szybciej!

Obecnie firma A4 Copy   poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

·         Zawieranie umów wynajmu urządzeń biurowych i usług informatycznych,

·         Praca z bazą Klientów firmy i nowymi z powierzonego obszaru,

·         Przygotowywanie ofert handlowych,

·         Utrzymywanie biznesowych relacji z obsługiwanymi klientami,

·         Analiza potrzeb klienta, Realizowanie realnych planów sprzedaży,

·         Realizowanie realnych planów sprzedaży,

·         Praca w oparciu o system CRM.

Wymagania:

·         Min. dwa lata w sprzedaży B2B,

·         Umiejętność argumentowania i logicznego myślenia,

·         Umiejętność nawiązywania kontaktów,

·         Dobra organizacja własnego czasu pracy,

·         Wykształcenie min. średnie

·         Aktywne prawo jazdy kat. B

·         Sukcesy na stanowiskach sprzedażowych,

·         Znajomość branży lub rynku usług informatycznych lub telekomunikacyjnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·         Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

·         Realny i atrakcyjny kwartalny system premiowy,

·         Wsparcie przełożonych i miłą atmosferę w pracy,

·         Możliwość wpływania na rozwój firmy,

·         Niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód,

·         Szkolenia produktowe, szkolenia zewnętrzne, usługi doradcze,

·         Satysfakcję z rozwoju i sukcesów zawodowych.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 798394149