2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Września
Dodane 06 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Ativon Sp. z o.o. z siedzibą w Grabowie Królewskim pod Wrześnią jest zakładem produkującym elementy z pianki poliuretanowej do produkcji mebli tapicerowanych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Opis stanowiska:

• nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z nowymi Klientami

• rozwój współpracy z obecnymi Klientami

• przygotowywanie wycen i ofert handlowych

• współpraca przy wdrażaniu nowych modeli

• doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów

Od kandydatów oczekujemy:

• łatwość nawiązywania i rozwijania długotrwałych relacji

• komunikatywność, dyspozycyjność

• znajomości MS Office (Excel, Word, Outlook)

• posiadania prawa jazdy kat. B

• gotowość do realizacji celów i nastawienie na osiągnięcie wyniku

• doświadczenie związane z pracą w terenie, obsługą klientów

Oferujemy:

• wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników

• niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, komputer, samochód)

• umowę o pracę na pełny etat

• szkolenia produktowe

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 646788194