2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kępno
Dodane 20 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna

Salon Defro Energy Kalisz mający w swojej ofercie nowoczesne kotły C.O., pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, bufory, zbiorniki CWU, zbiorniki LPG, kominki oraz okna poszukuje kandydata na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów firmy,

  • Aktywne poszukiwanie klienta.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Utrzymywanie kontaktu z klientami,

  • Tworzenie i wdrażanie działań marketingowych,

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży lub handlu (Urządzenia grzewcze mile widziane),

    • Dobra organizacja pracy,

    • Znajomość obsługi komputera oraz sprzętu biurowego,

    • Preferowane wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe),

    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,

    • Zdolność efektywnej pracy.

    • Umiejętność skutecznej negocjacji.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie,

    • Możliwości rozwoju zawodowego,

    • Pakiet szkoleń przygotowawczych.

    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),

    • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

    • Atrakcyjne wynagrodzenie z prowizją uzależnioną od osiągniętych wyników.

    • Konkursy z nagrodami.

    Co nas wyróżnia ?

    50 lat doświadczenia na rynku europejskim. W 100% polskie produkty. Pomoc w otrzymaniu dofinansowania z programów Czyste Powietrze i Mój Prąd. Pomoc w finansowaniu inwestycji. Fachowy montaż i serwis urządzeń.

    Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 919526938