2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Opolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Nysa
Dodane 31 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z ciągłym rozwojem otwieramy rekrutację na następujące stanowisko:

 PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

 Miejsce pracy: Nysa.

Zakres obowiązków:

• Aktywna sprzedaż i osiągniecie celów sprzedażowych.

• Administracja umów handlowych.

• Kompleksowa obsługa dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych klientów.

• Negocjowanie warunków handlowych kontraktów.

• Współpraca z załogą Zakładów.

Oczekujemy:

• Doświadczenie w branży budowlanej - beton towarowy.

• Gotowość do pracy w terenie. Prawo jazdy kat. B.

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

• Komunikatywność i talent do sprzedaży.

• Wykształcenie średnie.

• Zdolność praktycznej obsługi MS Office.

• Umiejętność radzenia sobie z przeszkodami.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

• Możliwość praktycznego współtworzenia strategii firmy i jej realizacji.

• Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego.

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

• Prywatną opiekę medyczną.

Czekamy na Twoje podanie (CV, list motywacyjny)!

BERGER BETON Sp. z o.o.

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 918898293