2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Brzeźno
Dodane 30 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i aktywna sprzedaż produktów energetycznych (zielona energia) do sektora biznesowego (MŚP)

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami

  • Przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych dla Klientów

  • Raportowanie działań sprzedażowych i obsługowych w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży usług do Klienta B2B – warunek konieczny

  • Pozytywne nastawienie i energia do działania

  • Konsekwencja i z determinacja w dążeniu do celów

  • Gotowość do pracy w rozproszonej strukturze sprzedaży (praca na terenie Twojego województwa zamieszkania)

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży energetycznej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie 6 tys. zł brutto + nielimitowany system prowizyjny

  • System prowizyjny na jasno określonych zasadach

  • Prowizja od każdej dokonanej sprzedaży, pierwsza część wynagrodzenia prowizyjnego po podpisaniu umowy

  • Nazwa stanowisko Key Account Specialist, z możliwością awansu już po 6 miesiącach na Key Accont Manager

  • Rozbudowane szkolenie onboardingowe

  • Atrakcyjny produkt do sprzedaży – 100% zielona energia

  • Szkolenia branżowe, sprzedażowe i działania rozwojowe, programy coachingowe wspierające Twoje ambicje i cele

  • Samochód służbowy marki premium, również do użytkowania prywatnego, niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity: opieka medyczna w Medicover, pakiety na zajęcia sportowe (MedicoverSport), ubezpieczenie na życie (PZU) – również dla członków rodziny, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

EKOVOLTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

W e2V specjalizujemy się w rozwijaniu nowoczesnych, ekologicznych technologii, które umożliwiają zakup zielonej energii dla biznesu. Jesteśmy dumni, że nasza oferta to energia pochodząca wyłącznie z odnawialnych źródeł, dostarczana w stabilnej cenie i na warunkach dopasowanych indywidualnie do potrzeb klientów. Nasze działania są odpowiedzią na zmiany klimatu, jedno z największych współczesnych wyzwań.

W e2V kładziemy nacisk na relacje międzyludzkie, doświadczenie i pasję do ekologii. Dążymy do tego, aby zrównoważony rozwój i dbałość o środowisko były nieodłączną częścią codzienności. W obliczu intensywnego rozwoju, szukamy osób, które są gotowe dołączyć do naszego zespołu i pomagać w kształtowaniu zielonej przyszłości. To doskonała okazja dla tych, którzy chcą być częścią pozytywnej zmiany i mieć wpływ na lepsze jutro

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 918705601