2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 10 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

5 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Bripox Sp.z.o.o polski importer i dystrybutor klejów wielozadaniowych marki Poxipol, Kropelka poszukujemy osoby na stanowisko:

Obszar działania: Dolnośląskie

Twoje zadania:

  • Obsługa merchandisingowa sieci handlowych (zadbanie o dobrą ekspozycję i widoczność produktów, umieszczanie materiałów reklamowych, zbieranie zamówień)

  • Ustalanie akcji marketingowych

  • Sprzedaż produktów firmy u klientów

  • Bliska współpraca z kierownikiem regionu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia

  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające

Dodatkowe benefity:

  • Opieka medyczna: Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną dla Ciebie

  • Wczasy pod gruszą: Co roku oferujemy możliwość skorzystania z wczasów pod gruszą, abyś mógł/a zregenerować siły i naładować baterie.

  • Karta multisport: Dajemy Ci możliwość korzystania z wielu różnorodnych form aktywności fizycznej.

  • Samochód służbowy: Zapewniamy Ci samochód służbowy, który ułatwi Ci pracę na terenie przypisanego obszaru działania.

  • Telefon komórkowy: Oferujemy telefon komórkowy, abyś mógł/a łatwo i sprawnie utrzymywać kontakt zarówno z klientami, jak i z biurem.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku- mile widziane

  • Prawa jazdy kat. B

  • Gotowości do pracy w terenie i częstych podróży

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • Samodzielności w działaniu i podejmowania inicjatywy

  • Zaangażowania i sumienności w realizacji powierzonych zadań

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę z nami!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 917411300