2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Trzebnica
Dodane 09 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy Hurtownia Motoryzacyjna

Lokalizacja

Trzebnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Przedstawiciel w Hurtowni Motoryzacyjnej.

Twój zakres obowiązków:

Bezpośredni kontakt z klientami

Pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami.

Rozwijanie kontaktów biznesowych na powierzonym terenie

Realizacja założonych planów sprzedaży (wolumen, marża)

Pozyskiwanie nowych klientów

Organizacja szkoleń dla klientów oraz doradztwo handlowe w zakresie doboru produktów

Analiza działań konkurencji

Raportowanie prowadzonych działań Nasze wymagania

Doświadczenie w pracy jako handlowiec

Znajomość obsługi komputera Prawo jazdy kat. B

Motywacja, zaangażowanie, sumienność i dokładność

To oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Samochód służbowy

Wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym

Pracownicze zniżki na zakup produktów z asortymentu.

Szukamy pracownika z Milicza Sycowa Oleśnicy Wołowa Trzebnicy

Ogłoszenie aktualne

Lokalizacja

Trzebnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Trzebnica
ID: 917127309