2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Malbork
Dodane 14 maja 2024

Przedstawiciel, handlowiec, doradca,specjalista,sprzedawca,motoryzacja

Wynagrodzenie

6 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Malbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

Zakres obowiązków:

  • Całkowita opieka nad nowymi i stałymi Kontrahentami

  • Realizacja założonych planów sprzedaży

  • Nawiązywanie nowych kontaktów, relacji biznesowych

  • Innowacyjny udział w rozwoju sprzedaży ofertoweji

  • Monitoring postępów handlowych, realizacji planów, działań konkurencji, potrzeb klienta

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości rynku branży motoryzacyjnej

  • Doświadczenia w pracy z klientem "małym i dużym"

  • Zdolności łatwego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji handlowych

  • Dobrej organizacji własnej pracy

  • Prawa jazdy kat. B

  • Znajomości obsługi komputera, MS Office, poczta elektroniczna

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia: wstępne i bieżące, umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • System premiowy, motywacyjny, promocyjny

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Niezbędne narzędzia służbowe: samochód, telefon, laptop

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Malbork,

Pomorskie

Pomorskie, Malbork
ID: 918368819