2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Paso-Trading Sp. z o. o.
Dodane 17 maja 2024

Przedstawiciel Apteczny

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakRekrutacja online

W związku z dynamicznym rozwojem Paso-Trading Sp. z o.o. zatrudni Przedstawiciela Aptecznego.

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów Farmaceutycznych na powierzonym terenie;

  • prowadzenie aktywnej działalności informacyjnej oraz sprzedażowej skierowanej do Klientów Farmaceutycznych w zakresie powierzonych produktów firmy;

  • realizowanie polityki cenowej oraz strategii sprzedażowej firmy;

  • bieżące raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego;

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy i jej reprezentowanie w kontaktach z Klientami.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego lub na stanowisku związanym ze sprzedażą bezpośrednią w branży farmaceutycznej;

  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe);

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami;

  • umiejętność planowania oraz właściwej organizacji pracy własnej;

  • zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów;

  • wysoka kultura osobista;

  • komunikatywność;

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • benefity pozapłacowe tj. dofinansowanie do karty FITPROFIT, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LUXMED, ubezpieczenie grupowe GENERALI.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917372466