2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Środa Wielkopolska
Dodane 28 kwietnia 2024

Obsługa zamówień w hurtowni - praca dla studenta zaocznego.

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Środa Wielkopolska

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Kim jesteśmy?

Zoohurt to hurtownia zoologiczna działająca w różnych kanałach dystrybucyjnych: cash & carry, dropshipping, sprzedaż wysyłkowa. Z związku z dynamicznym rozwojem szukamy nowych osób do zespołu.

Kogo szukamy?

Chętnie nawiążemy współpracę z osobą, która dysponuje czasem wolnym od poniedziałku do piątku, jest dokładna, sumienna i odpowiedzialna. Szukamy osób dobrze zorganizowanych, potrafiących koordynować pracę zarówno swoją jak i innych osób. Uważamy, że współpraca jest podstawą sukcesu.

Zakres obowiązków:

  • kompletacja towaru zgodnego z zamówieniem

  • pozyskiwanie nowych KLientów

  • generowanie etykiet kurierskich

Nasze oczekiwania:

  • rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • samodzielność i sumienność

  • umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i zaangażowanie

Co oferujemy?

  • umowę zlecenie, stawka godzinowa do ustalenia

  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • możliwość awansu wewnętrznego

Praca od zaraz.

Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń lub napisz.

Lokalizacja

Środa Wielkopolska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
ID: 915060304