2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Konstantynów Łódzki
Dodane 14 maja 2024

Prosta praca na produkcji - Od zaraz - Bez doświadczenia - ŁSSE

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

HSS WORK SP. Z O.O. (nr certyfikatu 22915)

  Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Łódź ŁSSE - Ul. Langiewicza

Zakres obowiązków:

• Wsparcie przy produkcji elementów plastikowych

• Odbiór detali z maszyny

• Kontrola jakości wyrobów gotowych

• Pakowanie komponentów w pojemniki zbiorcze

Oczekiwania:

• Podstawowa znajomość obsługi komputera

• Dokładność, spostrzegawczość, zaangażowanie

• Gotowość do pracy w systemie 3 zmian

• Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Stałe wynagrodzenie plus atrakcyjny system premiowania

• Praca długoterminowa

• Szkolenia wdrożeniowe

Prosimy o dopisanie w CV:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSS WORK SP. Z O.O. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS WORK SP. Z O.O."

To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie wraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcom, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa, w celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 918271947