2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Śląskie
  6. Hostessa, host - Tychy
Dodane 28 maja 2024

Promotor marki Giganci Programowania

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Opis

Cześć, tu Giganci Programowania!

W związku z rozwojem działalności Gigantów poszukujemy osoby na stanowisko Promotora/Hostessy/Hosta.

Jeżeli szukasz pracy dodatkowej, nie boisz się rozmawiać z ludźmi i jesteś zorientowany na cel, ta oferta może być właśnie dla Ciebie!

Lokalizacja: możliwość pracy na terenie Tych, Pszczyny i okolic.

Termin: maj-czerwiec 2024

Wynagrodzenie to prowizja za każdy pozyskany kontakt do rodzica (160 zł za pierwsze 20 kontaktów i 10 zł za każdy następny - średnia na akcje to 35 kontaktów).

Elastyczne godziny pracy, głównie w weekendy.

Zadania: aktywne pozyskiwanie kontaktów do potencjalnych klientów

Mile widziane doświadczenie przy promocji produktów i usług.

UWAGA! Nic nie sprzedajesz, nic nikomu nie "wciskasz". Twoim zadaniem jest rozmowa z rodzicami i zabieranie kontaktów do osób zainteresowanych BEZPŁATNĄ lekcją dla dzieci. Dodatkowo: Dostajesz od nas niezbędne materiały do pracy m.in. koszulkę, rollup, plakaty, ulotki, długopisy, teczkę.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 850016046