2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Zachodniopomorskie
  5. Inżynieria - Szczecin
  6. Inżynieria - Niebuszewo
Dodane 21 maja 2024

Projektant urządzeń elektrycznych i układów automatyki

Lokalizacja

Szczecin, Niebuszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

AUTOCOMP MANAGEMENT Sp. z o.o. jest działającym na międzynarodowym rynku producentem i dostawcą zaawansowanych technologicznie systemów wspomagających szkolenia dla sektora obrony narodowej i służb mundurowych oraz dla branży transportu kolejowego, kołowego i wodnego. Autocomp jest również wykonawcą dedykowanych specjalistycznych projektów z zakresu automatyki dla przemysłu i na potrzeby Marynarki Wojennej. Firma posiada własne zaplecze badawczo-naukowe obejmujące pracownie technologii informatycznych, elektroniki, optyki i mechaniki. Wiele opracowanych w nich autorskich rozwiązań zostało opatentowanych i zaimplementowanych we własnych produktach. Zakres i skala prowadzonych prac pozwoliła na uzyskanie przez Autocomp statusu Centrum Badawczo-Rozwojowego.

Wynagrodzenie:

Młodszy Specjalista: 4000 zł netto UoP

Starszy Specjalista: 8000 zł netto UoP

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Ukończonych studiów wyższych na kierunku elektrotechnika, automatyka lub pokrewne.

  • Znajomości podstawowych praw elektrotechniki.

  • Znajomości oprogramowania CAD.

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację i pracę z dokumentacją techniczną.

Twoim dodatkowym atutem jest:

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

  • Znajomość aparatury elektrycznej niskiego napięcia, wyposażenia rozdzielnic i szaf sterowniczych.

  • Doświadczenie w projektowaniu lub montażu szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych.

  • Znajomość oprogramowania EPLAN Electric P8.

  • Uprawnienia SEP 1 kV.

Zakres obowiązków:

  • Udział w procesie projektowania systemów zasilania i sterowania maszyn i urządzeń.

  • Udział w procesie projektowania systemów bezpieczeństwa maszyn.

  • Sporządzanie dokumentacji w środowisku Eplan Electric.

  • Dobór komponentów elektrycznych i kontakt z dostawcami w tym zakresie.

  • Współpraca z zespołem projektowym na etapie wytwarzania i uruchamiania produktów.

  • Opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

  • Tworzenie list materiałowych do zamówień.

Co oferujemy:

  • Kontakt z najnowszymi technologiami.

  • Realizację ciekawych i wymagających projektów.

  • Możliwość rozwoju oraz szkolenia zawodowe.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym.

  • Pracę w młodym zespole.

  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit.

  • Dofinansowanie do posiłków.

  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Parking dla samochodów i rowerów.

  • Darmową kawę i herbatę, dostęp do pomieszczeń socjalnych.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo
ID: 919874677