2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane 27 kwietnia 2024

Projektant, specjalista do spraw obsługi klienta

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Projektant, specjalista ds. Obsługi Klienta z Umiejętnościami Projektowania Wnętrz

Zapraszamy do naszego zespołu pasjonatów designu! Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu wnętrz oraz produkcji mebli na wymiar i poszukujemy utalentowanego specjalisty na stanowisko Projektanta z umiejętnościami biegłej znajomości programu Cad Decor Pro oraz obsługi klienta.

Opis Stanowiska:

  • Przyjmowanie i obsługa zapytań klientów, zarówno telefonicznie, mailowo jak i osobiście.

  • Aktywne doradztwo w zakresie projektowania wnętrz i doboru mebli na wymiar.

  • Tworzenie indywidualnych projektów przy użyciu programu Cad Decor Pro.

  • Koordynacja procesu realizacji zamówień od momentu projektu do dostawy finalnego produktu.

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

  • Praca stacjonarna .

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze projektowania wnętrz oraz obsługi klienta.

  • Umiejętność pracy z programem Cad Decor Pro.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta.

  • Kreatywność i pasja do designu wnętrz.

  • Organizacja pracy i skrupulatność w detalach.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku.

  • Możliwość rozwijania umiejętności projektowania wnętrz.

  • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie związane z osiąganymi wynikami.

Jak Aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz portfolio projektów na adres e-mail: tomek.loranty(małpa)eltop.pl W tytule wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja - Specjalista ds. Obsługi Klienta z Umiejętnościami Projektowania Wnętrz".

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
ID: 914828210