2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubelskie
  5. Inżynieria - Lublin
Dodane 10 maja 2024

Projektant / Projektantka - branża mostowa

Wynagrodzenie

6 000 - 6 001 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie opracowań projektowych branży mostowej na etapach: koncepcji, projektów budowlanych, wykonawczych,

  • sprawowanie nadzoru autorskiego,

  • współpraca z nadzorem inwestorskim, weryfikacja dokumentacji projektowej,

  • współpraca i koordynacja prac projektowych z projektantami innych branż.

  • pełnienie obowiązków projektanta zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego,

  • przygotowywanie materiałów do uzyskania opinii, uzgodnień, decyzji związanych z pracami projektowymi Zespołu projektowego zarządzanego bezpośrednio przez Projektanta,

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego przy wsparciu Głównego Projektanta,

  • skuteczne koordynowanie projektów wszystkich branż , w zakresie dokumentacji opracowywanych przez Zespół projektowy przydzielony do współpracy bezpośredniej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności mostowej,

  • Wiedza i doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania drogowych obiektów inżynierskich,

  • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie, m.in. Autocad, ZWcad, programów do obliczeń np. Midas Civil,

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole wielobranżowym,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • MILE WIDZIANE:

  • Znajomość programów Midas Civil, Bestcad,

  • Doświadczenie w pracy z Inwestorami, podwykonawcami

To oferujemy

  • udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych, w tym także w formule zaprojektuj u wybuduj,

  • wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • opieka medyczna PZU Zdrowie finansowana przez Pracodawcę,

  • liczne, wartościowe spotkania integracyjne,

  • praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 917399500