2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 22 maja 2024

Projektant Mebli, technolog mebli

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie mebli pod indywidualne potrzeby klienta,

  • wdrażanie mebli do produkcji, koordynacja realizacji,

  • doradztwo w zakresie technicznym,

  • obliczanie zapotrzebowania na materiał,

  • wykonywanie rysunków wykonawczych na produkcję,

  • tworzenie rysunków 2D

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla stolarzy

  • tworzenie nestingów

  • optymalizacja procesów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w branży meblarskiej,

  • znajomość zasad konstrukcji mebli, materiałów produkcyjnych oraz akcesoriów,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • prawo jazdy kategorii B.

  • znajomość programu Inventor, Corel, Autocad

Oferujemy:

  • Oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i ambitnym zespole, miłą atmosferę pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca w pełnym wymiarze godzin na Umowę o Pracę lub Umowę B2B.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Praca dla dużych marek takich jak: Leroy Merlin, Castorama, Vision Express, Spar, Fielmann, Greenpoint, Answear, Medicine

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 750273906