2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubuskie
  5. Inżynieria - Krosno Odrzańskie
Dodane 27 maja 2024

Projektant konstrukcji żelbetowych w zakładzie prefabrykacji betonowej

Wynagrodzenie

6 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krosno Odrzańskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Zakład prefabrykacji betonowej zatrudni projektanta elementów oraz konstrukcji żelbetowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku budownictwo (konstrukcyjno-budowlane)

  • Doświadczenie przy projektowaniu obiektów z wykorzystaniem prefabrykatów betonowych lub przy projektowaniu prefabrykatów betonowych

  • Umiejętność obsługi oprogramowań projektowych - możesz sam(a) wybrać oprogramowania po konsultacji z Zarządem

  • Zaangażowanie w pracę, kreatywność w tworzeniu innowacyjnych projektów

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • Odpowiedzialność oraz samodzielność

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

Zadania:

  • Przygotowywanie projektów elementów konstrukcyjnych prefabrykowanych

  • Przeprojektowywanie elementów obiektów w technologii monolitycznej na elementy prefabrykowane

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej obiektów mieszkalnych

  • Koordynacja działań projektowych wraz z produkcyjnymi oraz współpraca z pozostałymi działami

  • Przygotowywanie kalkulacji dla poszczególnych zamówień - metoda uproszczona

  • Przygotowywanie zamówień niezbędnych do realizacji poszczególnych projektów

  • Podstawowe prace administracyjno-biurowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Doskonalenie własnych umiejętności zawodowych

  • Przeszkolenie w zakresie przejmowanych obowiązków

  • Udział w rozwojowym projekcie

  • Dużą swobodę w działaniu - dobór narzędzi i oprogramowania będzie z Tobą konsultowany

  • Możliwość elastycznych godzin pracy

  • Możliwość bezpłatnej nauki języka obcego w czasie godzin pracy

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji

Lokalizacja

Krosno Odrzańskie,

Lubuskie

Lubuskie, Krosno Odrzańskie
ID: 879133489